Yapılacaklar listesi - İş takip masaüstü programı indir (Türkçe)

Yapılacaklar listesi - İş takip masaüstü programı indir (Türkçe)
Yapılacaklar listesi - İş takip masaüstü programı indir (Türkçe)
Merhaba değerli ziyaretçim;

Uzun zamandır aklımda olan iş takip programı için dün kolları sıvadım ve bitirdim, bugün de sizlerle paylaşıyorum. Excel gibi programlarla da bu işi yürütebilirsiniz ama basit ve daha kullanışlı olması açısından spesifik programlar her zaman ilaç gibidir.

Programın tüm kodlaması bana ait değildir. İngilizce bir kaynaktan basic halde alıp, daha da geliştirdim, türkçeleştirdim, görselleştirdim ve sizlerle de paylaşıyorum.

Program Html5 + Jquery tabanlı çalıştığı için kurulum vs gerektirmez. Aşağıdaki linkten programı indirin ve .rar biçimindeki arşivinden çıkarın. "Program" isimli dosyayı çalıştırın. Bu kadar basit. Bu programı belgelerim gibi bir klasöre taşıyıp, Program dosyasına Sağ tıklayıp > Gönder > Masaüstü (kısayol oluştur) diyebilirsiniz. Daha da hızlı erişim için program kısayolu masaüstünde olacaktır.

Programı indirmek için buraya tıklayın.

Faydalı olması dileğiyle..

Bugün bir iyilik yap, mesela bu yazıyı paylaş :

SİZİN İÇİN ÖNERİLEN YAZILAR

YORUMLAR

 1. profil İbrahim halil dedi ki:

  Ellerine sağlık güzel

 2. profil Fatih dedi ki:

  Bu uygulamayı ortak bir server üzerinden bir kaç kişinin takip edebileceği bir takip programı gibi nasıl kullanırız. kendi ofisimde kullanmayı düşünüyorum da.... Teşekkürler.

  • Hafzullah YILDIRIM dedi ki:

   Bu uygulamayı belirttiğiniz şekilde kullanamazsınız maalesef. Ama isterseniz size özel yazabiliriz öyle bir program.

  • Ömer dedi ki:

   Uygulamada yanlış yazılan görevleri silme gibi bir işlem yaparsanız tam anlamıyla kullanılabilir. Şu an not kağıdı gibi kullanılmakta, silme ve düzeltme aktivasyonu yaparsanız çok daha faydalı olacaktır. Teşekkürler şimdiden.

 3. profil Akif dedi ki:

  İndirdim lakin kuramadım

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *