Senetle Borç Para Veren Yerler

Senetle Borç Para Veren Yerler
Senetle Borç Para Veren Yerler

Bazı bireyler acil paraya sıkıştığı zaman bankalara koşup kredi çekmeye çalışıyorlar. Fakat düzenli bir geliri olmayan ve kredi notu düşük olanlara bankalar kredi vermiyor. Bankalar genelde para verdiklerinde işini sağlama almak için garanti kişilere kredi vermektedir. Hal böyle olunca acil nakit para sıkışan bireyler bankalardan para alamayınca borçlarını ödeyemiyorlar. Eğer bankalar kredi vermiyorsa senetle artık para almak mümkündür. Uzmanlar her şeyin alternatifi olduğunu söylemektedir.

Senetle Borç Paranın Detayları Nelerdir?

Ülkemizde vergilerin çok olması, turizm sezonlarının oldukça kötü geçmesi veya günlük ihtiyaçlardan dolayı birçok kişinin nakit paraya ihtiyacı olmaktadır. Kredi notunun düşük olmasından dolayı kredi alamayan bireyler senetle borç verebilen firmalara yöneliyorlar. Ülkemizde iki çeşit senetle borç verebilen tiplerin olduklarını unutmamak gerekir.

Kimden Senetle Borç Nakit Alabiliriz?

1. Finans Şirketleri :

Senetle borç para veren firmaların öncelikle bir web siteleri vardır. Bu web sitelerden her gün reklam yapılmaktadır. Bu firmalara başvuru yaptığınız zaman en az 7 gün boyunca firma sizi incelemektedir. Lakin bunu unutmayın ödeyemeyeceğiniz durumunda bankalara göre daha gaddar davranabilirler. Bankalar borçlarınızı ödeyemediğiniz durumunda size 2 ay gibi bir ek süre tanımlarken bu gibi firmalar bunu beklemeden direkt üzerinize çökebileceğini unutmayın.

2. Senet Veya İpotek İle Borç Nakit Veren Tefeciler :

Eğer para bulma konusunda çok zorlanıyorsanız senetle borç veren tefecilerden para alabilirsiniz. Bu gibi firmalar sizi oldukça çok araştırmaktadırlar. Bankalar ve diğer finanslara göre oldukça fazla olmaktadır. Birçok tefeciler sizden ipotek talep etmektedirler. Böylelikle ödeyemeyeceğiniz durumunda hemen icra yoluyla evinize el koyup alacaklarını tahsis ederler. Bu gibi firmaları daha detaylı olarak internette araştırabilirsiniz. Bunu unutmayın en son olarak bu yöntemi deneyin eğer başka hiçbir yerde para bulamıyorsanız en son olarak tefecilerden borç alın.

3. Senetle Borç Nakit Veren Kuyumcular :

Birçok semt kuyumcu senet karşılığında borç para vermektedir. Özellikle kuyumcuların tanıdığı kişilere senet ile borç para vermektedirler. Bazı durumlarda mahalledeki bir insan veya esnafın kefil olması durumunda bile kuyumcuların borç para verebilirler. Kuyumcular diğer firmalara göre bireye daha insaflı davranacağından birçok kişi kuyumculardan senet karşılığından para talep etmektedirler.


Bugün bir iyilik yap, bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş :
Bu yazıdan para kazanabilirsin

BU YAZIYI OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YORUMLAR

 1. profilErcument karaagac

  Acıl 10 000 lıraya ıhtıyacım var

 2. profilertugrul semiz

  15.000 kamu çalışanı

 3. profilFatma

  Mrb sakarya da oturuyorum sesimi duyan varlıklı biri varsa bağış olarak değil borç olarak yardım istiyorum..

 4. profilFatih ayhan

  Acil 15000 lazım Ankarada ikanet ediyirun

 5. profildilek

  acil kısa vadeli 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim.

 6. profilEsma ak

  10.000tl borç ihtiyacım var yardım

 7. profilDavid Harry

  Krediye mi ihtiyacınız var? Varsa, dünyanın en iyi kredi şirketi ile temasa geçin ve ABD hükümeti tarafından verilen emri vardır. Dünya çapında krediler veriyoruz.

 8. profilMuhammet

  Merhaba iyi calismalar 10.bin tl ye ihtiyacim var calosiyorum ozel sektör

 9. profilYüksel Kurtulmuş

  Merhaba 30 bin tl ye ihtiyacım var. Bir arkadaşım işyeri açıyor kar ortağı olmamı istedi. Ancak ben ortak olmak ve işyeri sahibi olmak istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Not.on ödeme yok ise iletişime gecebilirmisiniz

 10. profilSalif Yıldırım

  Merhaba ön ödeme yoksa banka borçlarımı kapatmak için 60ay vadeli 50bin lazım yardımcı olurmusunuz acil

 11. profilAhmet

  Hep yalan dolan hep para tuzağı ulan 10 bin bulamadım bir türlü hep yazı bi irtibat bi ulaşım yok olanlarda dolandırıcı ulan biri çıkıp demiyor kredi verelim lan böbreğimi satmaya bile razıyım yeterki biri yardımcı olsun kredide.

 12. profilYüksel Kurtulmuş

  Büyük baş. Selman DURDU

  Tel : 05414183234 

  Is bankası : Tr86 0006 4000 0013 4680 5783 57

  Küçük baş. Caner SARUHAN

  canermticbc@gmail.com

  En küçük baş. f4zetkiii@gmail.com

  BU KISILER DOLANDIRICI DIR. KESINLIKLE ILETISIME GECMEYIN HESAP NUMARASI VE ISIM DEGISMEZ. DIKKATLI OLUN. ON ÖDEME DIYE KANDIRIYORLAR.

 13. profilAnita Brown

  Krediye ihtiyacın var mı? Anında çevrimiçi onay, kişisel kredi, şirket kredisi, araç kredisi, öğrenci kredisi, mobilya kredisi vb. İle kredi veriyoruz. kredimiz% 3 faiz oranı ile geliyor ve dünyanın herhangi bir yerindeki kredileri alabiliriz .... eğer ilgileniyorsanız e-posta yoluyla bize ulaşın: loandepot.eu@gmail.com

  Tüm cevaplar e-postada (Anita Brown) adresine gönderilmelidir: loandepot.eu@gmail.com

 14. profilmurat

  asenetle nakıt ımkanı sağladılar turkıyede tek fırmadır bılgınız olsun bızler aldık sızlerde almak sıtıyorsanız numarası budur

 15. profilacil kredi

  Acil kişisel veya işletme kredisine mi ihtiyacınız var? şimdi% 3 oranında kredi sunuyoruz.

Yorum yap

Geçersiz bir mail adresi girdiniz. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun. *