League of Legends Başlangıç Rehberi

League of Legends Başlangıç Rehberi

Her geçen gün ülkemizde gelişen oyun ağı ile birlikte gelişen E-Spor bir çok oyun severin odağı haline gelmiş durumda. Birçok yenilikler birçok oyun piyasası, dağıtılan ödüller, sponsorluklar ve çok daha fazlası. Günümüzde diğer ülkeler ile birlikte bizim ülkemizde bir çok oyunseverin bağımlısı haline geldiği Lol oyunu, piyasaya 2009 yılında sürülmüş olsa da insanların hayatına girmesi ve tamamen E-Spor ve Teknoloji alanında söz konusu olmaya başlaması henüz daha 2012 yılını bulmuştur.

Oyun ile ilgili olarak indirme sonrasında hemen turnuvalara ve özel liglere katılmanız söz konusu değildir. Bunun için biraz emek harcanması gerekmektedir. Oyunu indirdikten sonra eğer ki bu alanda ilerlemek ve bir E-Spor oyuncusu olmak istiyorsanız bu konuda gelişmek için eloboost satın alarak da oyununuzu daha iyi rakiplere karşı oynayarak geliştirebilirsiniz.

Oyun Başlarken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İlk oyunlar nasıl olsa bir şey olmaz diyerek LOL oyununda başarı sağlayacağınızı düşünüyorsanız yanılırsınız. Bu konuda birçok oyuncu ilk zamanlarda aşırı gelen yanlış hatalar ya da hızlı lig yükselememe gibi birçok sorunlar sonrasında oyunu bırakmak zorunda kalmıştır.

Takım oyununun yanı sıra mümkünse birlikte oynayacağınız arkadaşlıklar yada sosyalleşme alanlarına gitmeniz daha iyi olacaktır. Orada kuracağınız dostluklar ve takımlar ileride size bir ihtimal kazancın ve başarının da anahtarı olabilecektir.

Yüzeysel konuların yanı sıra kahramanların gelişimine, Hangi heroları geliştirmenin üzerine daha birçok konuda araştırmalar yapmanız daha iyi olacaktır. Sizlere kısaca bahsetmek gerekir ise;

Hero Gelişimi: Bazı seviyedeki kahramanları sürekli kullanmanız para yatırmadanda sizlere ekstra kazanç sağlayabilir ve gelişimi sayesinde kule yıkmanın yanı sıra KİLL yani öldürme sayısında da sizlere katkı sağlayabilmektedir.

Bu tarz katkılar hem ileride sizlerin tam bir E-Spor oyuncusu olmanıza hem de çok daha fazla takıma katkı sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Hangi Hero Geliştirmeli ?

Bu konuda birçok forumdan oyunla ilgili çekilen videolara kadar çeşitli herolar söz konusudur. Bu kahramanlar hem sizin ileride gelişiminizi hem de oyunu daha fazla sevmenize ve güzel eğlenceli vakit geçirmenize neden olacaktır.

Oyunla ilgili olarak çok daha fazla araştırmayı eloboosturkiye.com/ ile yapabilir ve hem size hem de takımınıza önemli bilgileri aldığınız koçluk hizmetiyle sağlayabilirsiniz.

Hafzullah Yıldırım

Merhaba ben Hafzullah! Voiser.net, Hesaplus.com projelerinin kurucusuyum. 2015'te Kocaeli Üniversitesi'nden mezun oldum ve devamında Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. 2017'de çalıştığım şirketten istifa ederek kendi yazılım firmam Hafzullah.com.tr'yi kurdum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar

Voiser Yeni Ofisine Geçti
İzmit'te Pandemi (Tam Kapanma)
Bedelli Askerliğin Tarihçesi