Whatsappta engelleyince fotoğraf görünür mü?

Whatsappta engelleyince fotoğraf görünür mü?

Whatsapp'ta engellenme veya engelleme özelliğini hepimiz mutlaka en az bir kere kullanmışızdır. Peki Whatsapp'ta engelleyince fotoğraf görünür mü? Whatsappta engelleyince fotoğraf bizim fotoğrafımız ona veya onun fotoğrafı bize görünür mü? Bu soru çoğu kişinin kafasına takılan bir konudur. Hemen çözelim.

Whatsappta engelleyince fotoğraf görünür mü?

Engelleyen engellenen kişinin profil resmini görür, engellenen ise engelleyen kişinin profil resmini göremez.

Bu durum adil bir durum değil. Bence aynı son görülme özelliği gibi olması gerekir. Eğer kapatırsanız kimse sizin son görülmenizi göremez, ama siz de kimseninkini göremezsiniz. Whatsapp bu konuda adil davranıyor ve engellemede de aynı davranması gerektiğini düşünüyorum.

Bol engelsiz günler..

Hafzullah Yıldırım

Merhaba. Ben Hafzullah! Kocaeli'de yaşayan bir yazılım geliştiriciyim. 12 yıldır doğrudan sektörün içerisindeyim. Şu anda Hafzullah.com.tr yazılım firmasının kurucusu ve geliştiricisiyim. İş hayatım, örgün eğitim gören bir üniversite öğrencisiyken başladı. Freelance çalışan olarak birçok web ve masaüstü projesi içerisinde yer aldım. Düzenli olarak altında imzam olan-olacak projeler geliştiriyor, blog yazıyor ve fotograf çekiyorum.

İlk Yorumu Sen Yap

Benzer Yazılar